Kategoriler
Kayıp ilanı

Yabancı Kimlik Kayıp ilanı Nasıl Verilir?

Yabancı Kimlik Kayıp ilanı Nasıl Verilir?

Yabancı Kimlik nedir? Yabancı kimlik ülkemize diğer ülkelerden gelmiş olan kişilere verilen kimlik türlerinin genel ismidir. Yabancı kimlik, geçici koruma kimlik belgesi vs. gibi kimliklere verilen isimdir. Yabancı kimliğin kaybolması durumunda tekrar kimliğin yeniden çıkartılması için İl Göç İdaresine başvurulması gerekmektedir. İl Göç İdaresi kaybolan kimlik için gazeteye yabancı kimlik kayıp ilanı istemektedir. Gazeteye verilen yabancı kimlik kayıp ilanı ile birlikte İl Göç İdaresine kimliğin yeniden çıkartılması için başvuru yapılmaktadır. Yabancı kimlik kayıp ilanı nasıl verilir? diye düşünmenize gerek kalmadan hemen arayın ilanınızı verin.

Avrupa Yakası Gazete ilan Telefonu: 0212 286 60 10

Anadolu Yakası Gazete ilan Telefonu: 0216 341 41 30

Whatsapp Telefon Numarası: 0532 675 85 15

Yabancı Kimlik Kayıp ilanı Nereye Verilir?

Yabancı Kimlik kayıp ilanı gazetelere buradan telefon ile veya Whatsapp numarası üzerinden verilmektedir. Gazete Kayıp ilanı hemen yayınlanmaktadır. Telefon numaraları sayfamız istanbulgazeteilan.com/bize-ulasin/

Yabancı Kimliğimi Kaybettim ilan Vermek istiyorum Ne Yapmam Gereklidir?

Yabancı kimliklerin kayıp olması durumlarında gazete ilan büromuzu iletişim telefonlarından arayın hemen kayıp ilanı verin.

Yabancı Kimlik Kayıp ilanı Hangi gazetelerde Yayınlanmaktadır?

Bu kayıp ilanları da diğer kimlik kayıp ilanları gibi ulusal gazetelerde Posta, Sabah, Hürriyet gazetelerinde yayınlanmaktadır.

Yabancı Kimlik Kayıp ilanı Ücreti Ne Kadar?

Yabancı kimlik kayıp ilanı ücreti kelime fiyatına göre değişkenlik göstermektedir. İlan fiyatını öğrenmek için bizi aramanız yeterlidir. Fiyat bilgisi size hemen sunulmaktadır.

Yabancı Kimlik Kayıp ilanı Örnekleri;

Yabancı tanıtma kimlik belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. Ezgi Mawaa / 99001122333

T.C. İçişleri Bakanlığı İl Göç İdaresi Genel Müdürlüğünden alınan geçici koruma belgesi kaybolmuştur. Hükümsüzdür. Şaban Maskoww/ 99112233444

Yabancı tanıtma belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. Mohammed Al Al